Daria Wilczek, Dariè

…projektuję, tworzę suknie ślubne, wieczorowe i koktajlowe.

Jednak najbardziej cieszy mnie tworzenie sukni, które zakładamy na ten jeden jedyny najpiękniejszy i wyjątkowy dzień – ŚLUB.

Dariè Daria Wilczek to moja malutka jak ziarenko piasku marka odzieży (przede wszystkim sukni). Tworzę własne projekty i je realizuje,  jak również tworzę na specjalne zamówienia. Dlatego też, bardzo Was proszę o składanie zamówień nawet rok wcześniej. 

Tworzę dla Was piękno, więc potrzebuje czasu, aby w pojedynkę stworzyć coś wyjątkowego, czym olśnisz wszystkich zaproszonych gości!

Uwielbiam tworzyć!

Uwielbiam moje klientki. Każdy dzień jest piękny, wyjątkowy, oryginalny i daje mi wiele pomysłów.

Szyciem zajmuje się od najmłodszych lat, ale całkowicie pochłonęło mnie to w wieku 16 lat … wtedy właśnie marzyłam o własnej marce, własnym spocie, który dopiero teraz nagrałam po 11 latach. Moją historię sprzed lat możecie przeczytać na dawnym blogu, tam też znajduje się krótka historia mojej marki Dariè – zapraszam tutaj.

W poszukiwaniu swojego sensu…

Wiele lat próbowałam, testowałam i szukałam pomysłu na siebie, aż doszłam do punktu, w którym zdałam sobie sprawę, że nie da się być dobrym we wszystkim, nie da się znać na wszystkim, bo jeśli ktoś uważa, że zna się na wszystkim to znaczy, że nie zna się na niczym. Postanowiłam postawić na jeden kierunek, robić to coraz lepiej, być w tym coraz lepsza, uczyć się, rozwijać, chłonąć aktualne trendy i przede wszystkim praktykować i jeszcze raz praktykować. Nic tak nie wzbogaca smaku, jak wyczucie które opanowuje się po latach własnej ciężkiej i owocnej pracy. To przez te lata praktyki zbiera się słowa krytyki i uznania, które motywują do dalszej jeszcze bardziej efektywnej pracy.

Jestem wdzięczna, że na swojej drodze spotkałam tylu wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi w dojściu do miejsca w którym właśnie jestem. Dziękuje za ludzi, nauczycieli i wychowawców, których miałam okazję poznać podczas nauki w Technikum Odzieżowym nr 18 przy ZSO nr 1 w Krakowie.

Projektuje ze serca!

Tworząc kolejne projekty wiem, że nie wielkość mojej pracowni, ani sprzęt na jakim pracuję o mnie świadczy, ale jakość produktu, który oddaje w Twoje ręce, schludność i estetyka pracy. Pogoń za najnowszymi trendami, miłość do tego co się robi i do otaczających ludzi! Tworzę dla Was i dla siebie, każda oddana suknia w pełni odzwierciedla moje pragnienie piękna i dążenie do ideału!

Pracuje w systemie 9:00 – 14:00, później przełączam się na tryb prywatny, tzn. „matka-polka”. Wspólnie z mężem wychowuje dwójkę wspaniałych dzieci, ale gdy najważniejsze w moim życiu osoby śpią przełączam się na tryb kreatywny, projektuję, tworzę, bo wtedy mam najlepsze pomysły…

Tak więc tworzę dalej …

Pozdrawiam, Daria Wilczek Dariè